Født: 16.02.1979Posisjon: Sentral midtbane / Midtstopper
Bosted: SpjelkavikaOppvokst: OlsvikaYrke: Selger / Selvstendig Næringsdrivende Favorittlag: AC MilanTidligere klubber: Spjelkavik, Stranda, Røa, Ørskog, Brattvåg, FjørtoftStørste opplevelse på fotballbana: 1: Være med på opprykk med Stranda til 2div i 1999. 2: Være en del av en magisk tid i Spjelkavik sesongene: 2000-2002.Høgdepunkt denne sesongen: Rammen publikum laget på Color Line mot Guard. Episk! Målsetning for sesongen 2018: Bygge vinnerkultur, med høy grad av X faktor!
Sesongar for Fjørtoft TIL
År
Divisjon
Kampar
Mål
2017
6. divisjon
12
2018
5. divisjon
20
2019
6. divisjon
19
2
2020
2
2021
7
1
2022
12
1
2023
1
Totalt
73
4
Kampar spelt
Dato
Turnering
Motstander
Bane
Resultat
Spelt
Mål
11.04.2017 Treningskamp Ellingsøy B 0-4 Innbytter 16.05.2017 6. divisjon, avdeling a Harøy B 2-1 Innbytter 27.05.2017 6. divisjon, avdeling a Langevåg 2 H 4-1 Frå start 17.06.2017 6. divisjon, avdeling a MSIL B 4-1 Innbytter 24.06.2017 Øyacup, gruppespel Harøy H 3-3 Innbytter 27.08.2017 6. divisjon, avdeling a Sykkylven 2 H 7-0 Frå start 02.09.2017 6. divisjon, avdeling a Harøy H 3-3 Frå start 24.09.2017 6. divisjon, avdeling a Aksla H 3-1 Frå start 04.10.2017 6. divisjon, avdeling a Guard B 3-2 Frå start 17.10.2017 6. divisjon, avdeling a Blindheim 2 B 5-0 Frå start 22.10.2017 Kretsmesterskap, første kamp Sæbø B 2-6 Frå start 28.10.2017 Kretsmesterskap, andre kamp Sæbø H 1-1 Frå start 21.02.2018 Treningskamp Midsund B 0-2 Frå start 24.02.2018 Treningskamp Lepsøy B 0-3 Frå start 06.03.2018 Treningskamp Emblem H 6-5 Frå start 07.04.2018 Treningskamp Vigra B 3-4 Frå start 12.04.2018 5. divisjon Hovdebygda B 2-2 Frå start 19.04.2018 5. divisjon Stranda B 0-2 Frå start 25.04.2018 5. divisjon Guard B 1-6 Frå start 03.05.2018 5. divisjon Herd 2 B 1-7 Frå start 16.05.2018 5. divisjon Norborg H 0-2 Frå start 24.05.2018 5. divisjon Volda 2 B 0-0 Frå start 14.06.2018 5. divisjon Ellingsøy B 0-1 Spelte 28.06.2018 5. divisjon Langevåg H 1-2 11.08.2018 5. divisjon Hovdebygda H 3-2 Frå start 23.08.2018 5. divisjon Stranda H 1-0 Frå start 13.09.2018 5. divisjon Norborg B 2-6 Frå start 22.09.2018 5. divisjon Volda 2 H 2-1 Frå start 27.09.2018 5. divisjon Blindheim B 2-6 Frå start 04.10.2018 5. divisjon Sæbø B 3-4 Frå start 13.10.2018 5. divisjon Ellingsøy H 0-2 Spelte 18.10.2018 5. divisjon Skodje B 4-1 Frå start 25.10.2018 5. divisjon Langevåg B 1-12 Spelte 26.02.2019 OBOS Cup, avdeling b Stranda H 5-2 Frå start 05.03.2019 Treningskamp Ravn H 3-3 Frå start 1 19.03.2019 OBOS Cup, avdeling b HaNo B 3-2 Frå start 26.03.2019 OBOS Cup, avdeling b Spjelkavik 2 B 4-0 Frå start 28.03.2019 OBOS Cup, avdeling b Emblem B 1-2 Frå start 09.04.2019 Treningskamp Vigra H 4-3 Frå start 01.05.2019 6. divisjon HaNo B 6-0 Frå start 08.05.2019 6. divisjon Harøy B 2-3 Frå start 15.05.2019 6. divisjon Giske B 3-3 Frå start 22.05.2019 6. divisjon Spjelkavik 3 H 3-1 Frå start 26.05.2019 OBOS Cup, mellomspel Rollon H 1-7 Frå start 05.06.2019 6. divisjon Ravn B 4-2 Frå start 12.06.2019 6. divisjon Lepsøy B 0-2 Frå start 28.08.2019 6. divisjon HaNo H 4-1 Frå start 04.09.2019 6. divisjon Harøy H 6-3 Frå start 1 08.09.2019 6. divisjon Giske H 0-7 Frå start 18.09.2019 6. divisjon Spjelkavik 3 B 5-1 Frå start 06.10.2019 6. divisjon Lepsøy H 3-3 Frå start 16.10.2019 6. divisjon MSIL B 2-4 Frå start 22.02.2020 Treningskamp HaNo H 1-4 Frå start 27.02.2020 OBOS Cup, gruppespel Ravn H 3-0 Frå start 18.08.2021 6. divisjon, avdeling a Ravn H 0-1 Frå start 25.08.2021 6. divisjon, avdeling a HaNo B 2-3 Spelte 08.09.2021 6. divisjon, avdeling a Lepsøy B 1-2 Spelte 22.09.2021 6. divisjon, avdeling a Ravn B 4-3 Spelte 29.09.2021 6. divisjon, avdeling a HaNo H 3-3 Spelte 1 13.10.2021 6. divisjon, avdeling a Lepsøy H 8-2 Frå start 20.10.2021 6. divisjon, avdeling a Harøy B 4-2 Frå start 10.03.2022 OBOS Cup, gruppespel Ravn H 3-3 Spelte 17.03.2022 OBOS Cup, gruppespel Volda 2 B 1-3 Spelte 20.04.2022 6. divisjon, avdeling a Skodje B 3-3 Frå start 25.05.2022 6. divisjon, avdeling a Lepsøy B 0-8 Spelte 18.06.2022 6. divisjon, avdeling a Harøy H 2-2 Innbytter 07.09.2022 6. divisjon, avdeling a Skodje H 3-1 Frå start 10.09.2022 6. divisjon, avdeling a HaNo B 1-3 Frå start 21.09.2022 6. divisjon, avdeling a Skodje H 1-9 Spelte 05.10.2022 6. divisjon, avdeling a Ellingsøy H 3-5 Spelte 09.10.2022 6. divisjon, avdeling a Harøy B 5-4 Spelte 1 12.10.2022 6. divisjon, avdeling a Ellingsøy H 1-5 Frå start 19.10.2022 6. divisjon, avdeling a Lepsøy B 1-5 Spelte 20.02.2023 Vintercupen, nivå b avd. 2 HaNo H 4-5 Spelte