Dato | Turnering | Motstander | Bane | Resultat | Spelt | Mål |
---|---|---|---|---|---|---|
22.02.2017 | Treningskamp | Giske | B | 0-2 | Innbytter | |
09.03.2017 | Treningskamp | Vigra | B | 2-4 | Innbytter | |
14.03.2017 | Treningskamp | HaNo | H | 2-1 | Innbytter | |
23.03.2017 | Treningskamp | Lepsøy | H | 1-2 | Innbytter | |
28.03.2017 | Treningskamp | Skodje | B | 3-6 | Innbytter | |
11.04.2017 | Treningskamp | Ellingsøy | B | 0-4 | Frå start | |
16.04.2017 | 6. divisjon, avdeling a | HaNo | H | 0-0 | Frå start | |
29.04.2017 | 6. divisjon, avdeling a | Sykkylven 2 | B | 1-1 | Innbytter | |
16.05.2017 | 6. divisjon, avdeling a | Harøy | B | 2-1 | Frå start | |
24.06.2017 | Øyacup, kamp om 5. plass | Lepsøy | H | 0-0 | Frå start | |
24.06.2017 | Øyacup, gruppespel | Fjørtoft Old Boys | H | 1-2 | Frå start | |
24.06.2017 | Øyacup, gruppespel | Harøy | H | 3-3 | Frå start | 3 |
28.06.2017 | 6. divisjon, avdeling a | Blindheim 2 | H | 5-0 | Innbytter | |
03.08.2017 | Treningskamp | Norborg | B | 0-6 | Innbytter | |
09.08.2017 | 6. divisjon, avdeling a | Emblem 2 | H | 3-1 | Innbytter | |
22.08.2017 | 6. divisjon, avdeling a | HaNo | B | 6-0 | Innbytter | |
27.08.2017 | 6. divisjon, avdeling a | Sykkylven 2 | H | 7-0 | Innbytter | 1 |
30.08.2017 | 6. divisjon, avdeling a | Lepsøy | H | 3-1 | Frå start | |
02.09.2017 | 6. divisjon, avdeling a | Harøy | H | 3-3 | Innbytter | |
04.10.2017 | 6. divisjon, avdeling a | Guard | B | 3-2 | Innbytter | |
07.10.2017 | 6. divisjon, avdeling a | MSIL | H | 4-0 | Frå start | |
17.10.2017 | 6. divisjon, avdeling a | Blindheim 2 | B | 5-0 | Innbytter | |
21.02.2018 | Treningskamp | Midsund | B | 0-2 | Innbytter | |
24.02.2018 | Treningskamp | Lepsøy | B | 0-3 | Frå start | |
07.04.2018 | Treningskamp | Vigra | B | 3-4 | Innbytter | |
19.04.2018 | 5. divisjon | Stranda | B | 0-2 | Frå start | |
03.05.2018 | 5. divisjon | Herd 2 | B | 1-7 | Innbytter | |
31.05.2018 | 5. divisjon | Blindheim | H | 2-4 | Frå start | |
09.06.2018 | 5. divisjon | Sæbø | H | 2-2 | Frå start | |
14.06.2018 | 5. divisjon | Ellingsøy | B | 0-1 | Spelte | |
11.08.2018 | 5. divisjon | Hovdebygda | H | 3-2 | Frå start | |
23.08.2018 | 5. divisjon | Stranda | H | 1-0 | Frå start | |
06.09.2018 | 5. divisjon | Herd 2 | H | 0-5 | Innbytter | |
13.09.2018 | 5. divisjon | Norborg | B | 2-6 | ||
22.09.2018 | 5. divisjon | Volda 2 | H | 2-1 | ||
27.09.2018 | 5. divisjon | Blindheim | B | 2-6 | ||
04.10.2018 | 5. divisjon | Sæbø | B | 3-4 | ||
13.10.2018 | 5. divisjon | Ellingsøy | H | 0-2 | Spelte | |
18.10.2018 | 5. divisjon | Skodje | B | 4-1 | Innbytter | |
25.10.2018 | 5. divisjon | Langevåg | B | 1-12 | Spelte | |
19.02.2019 | Treningskamp | Giske | H | 1-4 | Innbytter | |
24.04.2019 | Treningskamp | Stordal/Ørskog | B | 3-4 | Frå start | |
01.05.2019 | 6. divisjon | HaNo | B | 6-0 | Innbytter | |
08.05.2019 | 6. divisjon | Harøy | B | 2-3 | Innbytter | |
15.05.2019 | 6. divisjon | Giske | B | 3-3 | Innbytter | |
22.05.2019 | 6. divisjon | Spjelkavik 3 | H | 3-1 | Innbytter | |
26.05.2019 | OBOS Cup, mellomspel | Rollon | H | 1-7 | Frå start | 1 |
05.06.2019 | 6. divisjon | Ravn | B | 4-2 | Frå start | |
19.06.2019 | 6. divisjon | MSIL | H | 2-3 | Innbytter | |
04.09.2019 | 6. divisjon | Harøy | H | 6-3 | Frå start | |
08.09.2019 | 6. divisjon | Giske | H | 0-7 | Frå start | |
18.09.2019 | 6. divisjon | Spjelkavik 3 | B | 5-1 | Innbytter | |
06.10.2019 | 6. divisjon | Lepsøy | H | 3-3 | Frå start | |
22.02.2020 | Treningskamp | HaNo | H | 1-4 | Innbytter | |
27.02.2020 | OBOS Cup, gruppespel | Ravn | H | 3-0 | Innbytter | |
05.03.2020 | Treningskamp | Godøy | B | 1-1 | Frå start | |
18.08.2021 | 6. divisjon, avdeling a | Ravn | H | 0-1 | Frå start | |
25.08.2021 | 6. divisjon, avdeling a | HaNo | B | 2-3 | Spelte | 1 |
01.09.2021 | 6. divisjon, avdeling a | Skodje | H | 0-4 | Spelte | |
29.09.2021 | 6. divisjon, avdeling a | HaNo | H | 3-3 | Spelte | |
06.10.2021 | 6. divisjon, avdeling a | Skodje | B | 2-1 | Innbytter | |
13.10.2021 | 6. divisjon, avdeling a | Lepsøy | H | 8-2 | Frå start | |
20.10.2021 | 6. divisjon, avdeling a | Harøy | B | 4-2 | Spelte | |
07.03.2022 | OBOS Cup, gruppespel | Stordal/Ørskog | B | 4-6 | Spelte | |
10.03.2022 | OBOS Cup, gruppespel | Ravn | H | 3-3 | Spelte | |
17.03.2022 | OBOS Cup, gruppespel | Volda 2 | B | 1-3 | Spelte | |
27.04.2022 | 6. divisjon, avdeling a | HaNo | B | 1-2 | Frå start | |
04.05.2022 | 6. divisjon, avdeling a | Harøy | B | 1-1 | Frå start | |
18.05.2022 | 6. divisjon, avdeling a | Ellingsøy | B | 1-10 | Frå start | |
15.06.2022 | 6. divisjon, avdeling a | HaNo | H | 1-4 | Frå start | |
18.06.2022 | 6. divisjon, avdeling a | Harøy | H | 2-2 | Frå start | |
04.09.2022 | 6. divisjon, avdeling a | Lepsøy | H | 3-2 | Spelte | |
07.09.2022 | 6. divisjon, avdeling a | Skodje | H | 3-1 | Frå start | |
21.09.2022 | 6. divisjon, avdeling a | Skodje | H | 1-9 | Spelte | |
05.10.2022 | 6. divisjon, avdeling a | Ellingsøy | H | 3-5 | Spelte | |
09.10.2022 | 6. divisjon, avdeling a | Harøy | B | 5-4 | Spelte | |
12.10.2022 | 6. divisjon, avdeling a | Ellingsøy | H | 1-5 | Frå start | |
19.10.2022 | 6. divisjon, avdeling a | Lepsøy | B | 1-5 | Spelte |