KAMPAR



29.05.1929.05.2019 6. divisjon

Langevåg 2 (B)

-

22.09.1922.09.2019 6. divisjon

Langevåg 2 (H)

-

26.04.6426.04.1964 Treningskamp

Brattvåg (B)

1-7 T

07.05.6407.05.1964 6. divisjon, avdeling a

Ravn (H)

3-4 T

10.05.6410.05.1964 Treningskamp

Harøy (B)

0-4 T

18.05.6418.05.1964 6. divisjon, avdeling a

Guard (B)

3-5 T

31.05.6431.05.1964 6. divisjon, avdeling a

Ellingsøy (H)

2-2 U

15.06.6415.06.1964 6. divisjon, avdeling a

Skodje (H)

2-1 S

22.06.6422.06.1964 6. divisjon, avdeling a

Vigra (B)

0-3 T

11.07.6411.07.1964 Treningskamp

Myklebust (B)

2-3 T

19.07.6419.07.1964 Treningskamp

Haramsøy (H)

4-2 S

17.08.6417.08.1964 6. divisjon, avdeling a

Ellingsøy (B)

0-7 T

23.08.6423.08.1964 6. divisjon, avdeling a

Skodje (B)

2-0 S

01.09.6401.09.1964 6. divisjon, avdeling a

Ravn (B)

1-1 U

07.09.6407.09.1964 6. divisjon, avdeling a

Vigra (H)

2-5 T

14.09.6414.09.1964 6. divisjon, avdeling a

Guard (H)

2-1 S

19.09.6419.09.1964 Treningskamp

Rollon 2 (B)

11-4 S

02.05.6502.05.1965 Treningskamp

Brattvåg (B)

0-8 T

09.05.6509.05.1965 6. divisjon, avdeling a

Guard (B)

7-2 S

24.05.6524.05.1965 6. divisjon, avdeling a

Ellingsøy (H)

4-3 S

07.06.6507.06.1965 6. divisjon, avdeling a

Skodje (B)

3-4 T

22.06.6522.06.1965 6. divisjon, avdeling a

Ravn (B)

3-3 U

28.06.6528.06.1965 6. divisjon, avdeling a

Emblem (H)

2-1 S

09.08.6509.08.1965 6. divisjon, avdeling a

Emblem (B)

2-4 T

21.08.6521.08.1965 6. divisjon, avdeling a

Ravn (H)

0-4 T

06.09.6506.09.1965 6. divisjon, avdeling a

Skodje (H)

2-1 S

13.09.6513.09.1965 6. divisjon, avdeling a

Ellingsøy (B)

0-2 T

27.09.6527.09.1965 6. divisjon, avdeling a

Guard (H)

3-0 S

30.05.6630.05.1966 6. divisjon, avdeling a

Skodje (H)

4-2 S

05.06.6605.06.1966 6. divisjon, avdeling a

Ravn (B)

0-6 T

12.06.6612.06.1966 6. divisjon, avdeling a

Ørskog (H)

4-1 S

19.06.6619.06.1966 6. divisjon, avdeling a

Emblem (H)

2-1 S

26.06.6626.06.1966 6. divisjon, avdeling a

Myklebust (B)

1-0 S

07.08.6607.08.1966 6. divisjon, avdeling a

Skodje (B)

2-3 T

14.08.6614.08.1966 6. divisjon, avdeling a

Ørskog (B)

2-6 T

21.08.6621.08.1966 6. divisjon, avdeling a

Ravn (H)

2-7 T

04.09.6604.09.1966 6. divisjon, avdeling a

Emblem (B)

0-4 T

18.09.6618.09.1966 6. divisjon, avdeling a

Myklebust (H)

1-5 T

15.05.6715.05.1967 6. divisjon, avdeling a

Emblem (H)

3-2 S

21.05.6721.05.1967 6. divisjon, avdeling a

Skodje (B)

6-3 S

04.06.6704.06.1967 6. divisjon, avdeling a

Myklebust (H)

2-1 S

18.06.6718.06.1967 6. divisjon, avdeling a

Haramsøy (H)

3-3 U

25.06.6725.06.1967 6. divisjon, avdeling a

Ørskog (B)

7-2 S

13.08.6713.08.1967 6. divisjon, avdeling a

Emblem (B)

2-2 U

20.08.6720.08.1967 6. divisjon, avdeling a

Skodje (H)

7-4 S

27.08.6727.08.1967 6. divisjon, avdeling a

Myklebust (B)

4-7 T

03.09.6703.09.1967 6. divisjon, avdeling a

Haramsøy (B)

2-2 U

17.09.6717.09.1967 6. divisjon, avdeling a

Ørskog (H)

2-3 T

12.05.6812.05.1968 6. divisjon, avdeling a

Norborg (B)

9-3 S

19.05.6819.05.1968 6. divisjon, avdeling a

Haramsøy (H)

5-2 S

26.05.6826.05.1968 6. divisjon, avdeling a

Stordal (B)

4-5 T

03.06.6803.06.1968 6. divisjon, avdeling a

Emblem (H)

3-5 T

23.06.6823.06.1968 6. divisjon, avdeling a

Ørskog (B)

1-2 T

12.08.6812.08.1968 6. divisjon, avdeling a

Norborg (H)

9-1 S

18.08.6818.08.1968 6. divisjon, avdeling a

Haramsøy (B)

1-1 U

25.08.6825.08.1968 6. divisjon, avdeling a

Stordal (H)

3-2 S

01.09.6801.09.1968 6. divisjon, avdeling a

Emblem (B)

4-4 U

22.09.6822.09.1968 6. divisjon, avdeling a

Ørskog (H)

8-2 S

29.09.6829.09.1968 6. divisjon, avdeling a

Skodje (B)

1-0 S

05.10.6805.10.1968 6. divisjon, avdeling a

Skodje (H)

5-2 S

05.05.6905.05.1969 6. divisjon

Vartdal (B)

1-4 T

15.05.6915.05.1969 6. divisjon

Hovdebygda (B)

3-2 S

08.06.6908.06.1969 6. divisjon

Stordal (H)

1-4 T

15.06.6915.06.1969 6. divisjon

Haramsøy (B)

0-7 T

22.06.6922.06.1969 6. divisjon

Hundeidvik (B)

2-4 T

29.06.6929.06.1969 6. divisjon

Skodje (H)

5-0 S

04.08.6904.08.1969 6. divisjon

Vartdal (H)

5-0 S

18.08.6918.08.1969 6. divisjon

Hovdebygda (H)

2-6 T

02.09.6902.09.1969 6. divisjon

Stordal (B)

0-6 T

21.09.6921.09.1969 6. divisjon

Haramsøy (H)

1-4 T

28.09.6928.09.1969 6. divisjon

Hundeidvik (H)

3-4 T

05.10.6905.10.1969 6. divisjon

Skodje (B)

3-2 S

16.05.7016.05.1970 6. divisjon

Brattvåg (H)

2-4 T

24.05.7024.05.1970 6. divisjon

Sæbø (B)

0-3 T

31.05.7031.05.1970 6. divisjon

Ørskog (B)

2-6 T

07.06.7007.06.1970 6. divisjon

Hundeidvik (B)

1-2 T

15.06.7015.06.1970 6. divisjon

Vartdal (H)

5-5 U

27.06.7027.06.1970 6. divisjon

Emblem (H)

4-2 S

05.07.7005.07.1970 6. divisjon

Haramsøy (B)

1-2 T

02.08.7002.08.1970 6. divisjon

Sæbø (H)

4-3 S

09.08.7009.08.1970 6. divisjon

Brattvåg (B)

1-3 T

30.08.7030.08.1970 6. divisjon

Hundeidvik (H)

7-2 S

13.09.7013.09.1970 6. divisjon

Vartdal (B)

2-2 U

20.09.7020.09.1970 6. divisjon

Ørskog (H)

6-1 S

04.10.7004.10.1970 6. divisjon

Emblem (B)

1-5 T

11.10.7011.10.1970 6. divisjon

Haramsøy (H)

1-5 T

16.05.7116.05.1971 6. divisjon

Emblem (H)

4-1 S

23.05.7123.05.1971 6. divisjon

Sæbø (B)

0-7 T

06.06.7106.06.1971 6. divisjon

Stordal (H)

1-2 T

13.06.7113.06.1971 6. divisjon

Haramsøy (H)

2-4 T

21.06.7121.06.1971 6. divisjon

Gjerdsvika (B)

2-3 T

28.06.7128.06.1971 6. divisjon

Hundeidvik (B)

4-3 S

04.07.7104.07.1971 6. divisjon

Skodje (B)

2-4 T

15.08.7115.08.1971 6. divisjon

Sæbø (H)

4-1 S

22.08.7122.08.1971 6. divisjon

Emblem (B)

1-2 T

29.08.7129.08.1971 6. divisjon

Gjerdsvika (H)

2-4 T

12.09.7112.09.1971 6. divisjon

Stordal (B)

1-5 T

19.09.7119.09.1971 6. divisjon

Haramsøy (B)

0-7 T

26.09.7126.09.1971 6. divisjon

Hundeidvik (H)

1-2 T

10.10.7110.10.1971 6. divisjon

Skodje (H)

0-4 T

13.05.7213.05.1972 6. divisjon

Emblem (B)

2-6 T

21.05.7221.05.1972 6. divisjon

Norborg (H)

2-2 U

28.05.7228.05.1972 6. divisjon

Guard (B)

2-0 S

05.06.7205.06.1972 6. divisjon

Sæbø (H)

0-7 T

11.06.7211.06.1972 6. divisjon

Mork (B)

2-1 S

18.06.7218.06.1972 6. divisjon

Moltustranda (B)

0-4 T

02.07.7202.07.1972 6. divisjon

Hundeidvik (H)

2-9 T

13.08.7213.08.1972 6. divisjon

Emblem (H)

2-1 S

20.08.7220.08.1972 6. divisjon

Norborg (B)

0-4 T

27.08.7227.08.1972 6. divisjon

Guard (H)

5-0 S

10.09.7210.09.1972 6. divisjon

Sæbø (B)

0-3 T

24.09.7224.09.1972 6. divisjon

Mork (H)

3-4 T

01.10.7201.10.1972 6. divisjon

Moltustranda (H)

1-3 T

08.10.7208.10.1972 6. divisjon

Hundeidvik (B)

1-5 T

12.05.7312.05.1973 6. divisjon

Emblem (B)

0-3 T

20.05.7320.05.1973 6. divisjon

Sæbø (H)

0-3 T

31.05.7331.05.1973 6. divisjon

Haddal (B)

4-6 T

11.06.7311.06.1973 6. divisjon

Vartdal (H)

2-4 T

17.06.7317.06.1973 6. divisjon

Stordal (B)

0-0 U

24.06.7324.06.1973 6. divisjon

Norborg (H)

0-0 U

02.07.7302.07.1973 6. divisjon

Mork (H)

1-3 T

19.08.7319.08.1973 6. divisjon

Sæbø (B)

1-4 T

26.08.7326.08.1973 6. divisjon

Haddal (H)

2-1 S

09.09.7309.09.1973 6. divisjon

Vartdal (B)

1-5 T

16.09.7316.09.1973 6. divisjon

Emblem (H)

1-4 T

23.09.7323.09.1973 6. divisjon

Stordal (H)

3-2 S

30.09.7330.09.1973 6. divisjon

Mork (B)

0-3 T

07.10.7307.10.1973 6. divisjon

Norborg (B)

0-3 T

19.05.7419.05.1974 7. divisjon, avdeling b

Brandal (B)

2-1 S

26.05.7426.05.1974 7. divisjon, avdeling b

Fiskerstrand (H)

5-0 S

03.06.7403.06.1974 7. divisjon, avdeling b

Giske (B)

0-4 T

16.06.7416.06.1974 7. divisjon, avdeling b

Nordøy (B)

2-1 S

23.06.7423.06.1974 7. divisjon, avdeling b

Lepsøy (B)

2-4 T

30.06.7430.06.1974 7. divisjon, avdeling b

Godøy (H)

0-1 T

11.08.7411.08.1974 7. divisjon, avdeling b

Brandal (H)

5-3 S

25.08.7425.08.1974 7. divisjon, avdeling b

Giske (H)

3-1 S

08.09.7408.09.1974 7. divisjon, avdeling b

Nordøy (H)

4-1 S

15.09.7415.09.1974 7. divisjon, avdeling b

Lepsøy (H)

5-0 S

27.09.7427.09.1974 7. divisjon, avdeling b

Godøy (B)

3-1 S

29.09.7429.09.1974 7. divisjon, avdeling b

Fiskerstrand (B)

3-1 S

08.05.7508.05.1975 7. divisjon, avdeling a

Hessa (B)

2-3 T

11.05.7511.05.1975 7. divisjon, avdeling a

Valldal (H)

8-0 S

18.05.7518.05.1975 7. divisjon, avdeling a

Emblem (H)

3-3 U

25.05.7525.05.1975 7. divisjon, avdeling a

Fiskerstrand (B)

2-4 T

01.06.7501.06.1975 7. divisjon, avdeling a

Giske (H)

0-7 T

15.06.7515.06.1975 7. divisjon, avdeling a

Hjørungavåg (H)

3-2 S

24.06.7524.06.1975 7. divisjon, avdeling a

Lepsøy (B)

2-1 S

29.06.7529.06.1975 7. divisjon, avdeling a

Nordøy (H)

0-1 T

02.08.7502.08.1975 7. divisjon, avdeling a

Hessa (H)

3-3 U

10.08.7510.08.1975 7. divisjon, avdeling a

Valldal (B)

0-4 T

17.08.7517.08.1975 7. divisjon, avdeling a

Emblem (B)

3-0 S

24.08.7524.08.1975 7. divisjon, avdeling a

Fiskerstrand (H)

5-2 S

31.08.7531.08.1975 7. divisjon, avdeling a

Giske (B)

0-4 T

14.09.7514.09.1975 7. divisjon, avdeling a

Hjørungavåg (B)

2-1 S

21.09.7521.09.1975 7. divisjon, avdeling a

Lepsøy (H)

4-2 S

28.09.7528.09.1975 7. divisjon, avdeling a

Nordøy (B)

2-6 T

09.05.7609.05.1976 7. divisjon, avdeling a

Guard (B)

0-0 U

24.05.7624.05.1976 7. divisjon, avdeling a

Nordøy (H)

2-3 T

30.05.7630.05.1976 7. divisjon, avdeling a

Emblem (B)

2-1 S

06.06.7606.06.1976 7. divisjon, avdeling a

Valldal (H)

7-0 S

11.06.7611.06.1976 7. divisjon, avdeling a

Lepsøy (B)

1-4 T

20.06.7620.06.1976 7. divisjon, avdeling a

Hundeidvik (B)

2-6 T

27.06.7627.06.1976 7. divisjon, avdeling a

Hessa (H)

6-0 S

15.08.7615.08.1976 7. divisjon, avdeling a

Nordøy (B)

2-2 U

22.08.7622.08.1976 7. divisjon, avdeling a

Emblem (H)

4-0 S

29.08.7629.08.1976 7. divisjon, avdeling a

Valldal (B)

3-1 S

05.09.7605.09.1976 7. divisjon, avdeling a

Lepsøy (H)

2-2 U

12.09.7612.09.1976 7. divisjon, avdeling a

Hundeidvik (H)

4-3 S

19.09.7619.09.1976 7. divisjon, avdeling a

Hessa (B)

1-0 S

26.09.7626.09.1976 7. divisjon, avdeling a

Guard (H)

2-4 T

06.05.7706.05.1977 7. divisjon, avdeling a

Hundeidvik (B)

1-8 T

08.05.7708.05.1977 7. divisjon, avdeling a

Emblem (H)

2-2 U

15.05.7715.05.1977 7. divisjon, avdeling a

Lepsøy (B)

3-3 U

22.05.7722.05.1977 7. divisjon, avdeling a

Giske (H)

2-3 T

29.05.7729.05.1977 7. divisjon, avdeling a

Hildre (B)

3-0 S

12.06.7712.06.1977 7. divisjon, avdeling a

Valldal (H)

1-2 T

19.06.7719.06.1977 7. divisjon, avdeling a

Guard (H)

2-3 T

07.08.7707.08.1977 7. divisjon, avdeling a

Emblem (B)

1-3 T

14.08.7714.08.1977 7. divisjon, avdeling a

Lepsøy (H)

7-3 S

21.08.7721.08.1977 7. divisjon, avdeling a

Giske (B)

1-0 S

28.08.7728.08.1977 7. divisjon, avdeling a

Hildre (H)

5-0 S

04.09.7704.09.1977 7. divisjon, avdeling a

Hundeidvik (H)

1-1 U

11.09.7711.09.1977 7. divisjon, avdeling a

Valldal (B)

0-1 T

18.09.7718.09.1977 7. divisjon, avdeling a

Guard (B)

1-1 U

07.05.7807.05.1978 Treningskamp

Emblem (B)

1-2 T

14.05.7814.05.1978 7. divisjon, avdeling a

Stordal (H)

1-1 U

21.05.7821.05.1978 7. divisjon, avdeling a

Giske (B)

1-6 T

04.06.7804.06.1978 7. divisjon, avdeling a

Valldal (H)

1-1 U

11.06.7811.06.1978 7. divisjon, avdeling a

Lepsøy (B)

2-1 S

18.06.7818.06.1978 7. divisjon, avdeling a

Hildre (B)

2-2 U

25.06.7825.06.1978 7. divisjon, avdeling a

Guard (H)

2-3 T

13.08.7813.08.1978 7. divisjon, avdeling a

Stordal (B)

1-1 U

20.08.7820.08.1978 7. divisjon, avdeling a

Giske (H)

1-2 T

27.08.7827.08.1978 7. divisjon, avdeling a

Valldal (B)

1-2 T

03.09.7803.09.1978 7. divisjon, avdeling a

Lepsøy (H)

1-5 T

17.09.7817.09.1978 7. divisjon, avdeling a

Hildre (H)

10-3 S

24.09.7824.09.1978 7. divisjon, avdeling a

Guard (B)

0-2 T

06.05.7906.05.1979 7. divisjon, avdeling a

Hasundgot (H)

2-2 U

13.05.7913.05.1979 7. divisjon, avdeling a

Lauparen (B)

1-0 S

20.05.7920.05.1979 7. divisjon, avdeling a

Emblem (H)

0-4 T

27.05.7927.05.1979 7. divisjon, avdeling a

Hildre (B)

2-1 S

10.06.7910.06.1979 7. divisjon, avdeling a

Stordal (H)

2-1 S

17.06.7917.06.1979 7. divisjon, avdeling a

Valldal (H)

0-1 T

24.06.7924.06.1979 7. divisjon, avdeling a

Fiskerstrand (B)

2-0 S

05.08.7905.08.1979 7. divisjon, avdeling a

Hasundgot (B)

3-1 S

12.08.7912.08.1979 7. divisjon, avdeling a

Lauparen (H)

3-1 S

19.08.7919.08.1979 7. divisjon, avdeling a

Emblem (B)

3-4 T

26.08.7926.08.1979 7. divisjon, avdeling a

Hildre (H)

2-1 S

02.09.7902.09.1979 7. divisjon, avdeling a

Stordal (B)

3-3 U

08.09.7908.09.1979 7. divisjon, avdeling a

Valldal (B)

2-3 T

23.09.7923.09.1979 7. divisjon, avdeling a

Fiskerstrand (H)

4-6 T

04.05.8004.05.1980 7. divisjon, avdeling a

Stordal (B)

0-2 T

11.05.8011.05.1980 7. divisjon, avdeling a

Valldal (H)

1-1 U

16.05.8016.05.1980 7. divisjon, avdeling a

Fiskerstrand (B)

2-2 U

21.05.8021.05.1980 7. divisjon, avdeling a

Brusdal (H)

4-0 S

25.05.8025.05.1980 7. divisjon, avdeling a

Hildre (H)

2-1 S

08.06.8008.06.1980 7. divisjon, avdeling a

Lauparen (B)

0-2 T

15.06.8015.06.1980 7. divisjon, avdeling a

Håvoll (B)

1-3 T

22.06.8022.06.1980 7. divisjon, avdeling a

Sunnylven (H)

3-6 T

03.08.8003.08.1980 7. divisjon, avdeling a

Stordal (H)

0-7 T

10.08.8010.08.1980 7. divisjon, avdeling a

Valldal (B)

2-5 T

17.08.8017.08.1980 7. divisjon, avdeling a

Brusdal (B)

1-1 U

24.08.8024.08.1980 7. divisjon, avdeling a

Fiskerstrand (H)

1-4 T

31.08.8031.08.1980 7. divisjon, avdeling a

Hildre (B)

2-3 T

14.09.8014.09.1980 7. divisjon, avdeling a

Lauparen (H)

3-3 U

28.09.8028.09.1980 7. divisjon, avdeling a

Håvoll (H)

3-3 U

05.10.8005.10.1980 7. divisjon, avdeling a

Sunnylven (B)

1-6 T

03.05.8103.05.1981 7. divisjon, avdeling a

Brusdal (H)

3-0 S

10.05.8110.05.1981 7. divisjon, avdeling a

Emblem (B)

3-3 U

24.05.8124.05.1981 7. divisjon, avdeling a

Giske (H)

0-6 T

31.05.8131.05.1981 7. divisjon, avdeling a

Fiskerstrand (B)

0-1 T

07.06.8107.06.1981 7. divisjon, avdeling a

Hildre (B)

2-0 S

14.06.8114.06.1981 7. divisjon, avdeling a

Håvoll (H)

3-2 S

21.06.8121.06.1981 7. divisjon, avdeling a

Lauparen (B)

1-0 S

28.06.8128.06.1981 7. divisjon, avdeling a

Valldal (H)

1-2 T

05.07.8105.07.1981 7. divisjon, avdeling a

Brusdal (B)

4-0 S

02.08.8102.08.1981 7. divisjon, avdeling a

Emblem (H)

4-5 T

16.08.8116.08.1981 7. divisjon, avdeling a

Giske (B)

0-1 T

23.08.8123.08.1981 7. divisjon, avdeling a

Fiskerstrand (H)

2-3 T

30.08.8130.08.1981 7. divisjon, avdeling a

Hildre (H)

5-4 S

06.09.8106.09.1981 7. divisjon, avdeling a

Håvoll (B)

4-2 S

13.09.8113.09.1981 7. divisjon, avdeling a

Lauparen (H)

5-1 S

20.09.8120.09.1981 7. divisjon, avdeling a

Valldal (B)

2-6 T

12.04.8212.04.1982 Treningskamp

Tomrefjord (H)

2-5 T

02.05.8202.05.1982 7. divisjon, avdeling b

Flø (B)

0-2 T

09.05.8209.05.1982 7. divisjon, avdeling b

Haramsøy (H)

1-6 T

16.05.8216.05.1982 7. divisjon, avdeling b

Hellandshamn (B)

0-2 T

23.05.8223.05.1982 7. divisjon, avdeling b

Giske (H)

1-2 T

30.05.8230.05.1982 7. divisjon, avdeling b

Brusdal (B)

2-0 S

06.06.8206.06.1982 7. divisjon, avdeling b

Nordøy (B)

2-7 T

13.06.8213.06.1982 7. divisjon, avdeling b

Valldal (H)

3-2 S

20.06.8220.06.1982 7. divisjon, avdeling b

Hildre (B)

3-1 S

27.06.8227.06.1982 7. divisjon, avdeling b

Lauparen (H)

4-0 S

04.07.8204.07.1982 7. divisjon, avdeling b

Flø (H)

5-5 U

15.08.8215.08.1982 7. divisjon, avdeling b

Hellandshamn (H)

2-1 S

22.08.8222.08.1982 7. divisjon, avdeling b

Giske (B)

2-2 U

29.08.8229.08.1982 7. divisjon, avdeling b

Brusdal (H)

5-1 S

05.09.8205.09.1982 7. divisjon, avdeling b

Nordøy (H)

2-2 U

08.09.8208.09.1982 7. divisjon, avdeling b

Haramsøy (B)

2-2 U

12.09.8212.09.1982 7. divisjon, avdeling b

Valldal (B)

1-1 U

19.09.8219.09.1982 7. divisjon, avdeling b

Hildre (H)

2-0 S

26.09.8226.09.1982 7. divisjon, avdeling b

Lauparen (B)

3-1 S

01.05.8301.05.1983 7. divisjon, avdeling b

Mork (B)

4-2 S

08.05.8308.05.1983 7. divisjon, avdeling b

Hellandshamn (H)

4-1 S

15.05.8315.05.1983 7. divisjon, avdeling b

Brusdal (H)

4-2 S

22.05.8322.05.1983 7. divisjon, avdeling b

Valldal (B)

1-1 U

29.05.8329.05.1983 7. divisjon, avdeling b

Sunnylven (H)

6-0 S

12.06.8312.06.1983 7. divisjon, avdeling b

Lauparen (H)

8-0 S

19.06.8319.06.1983 7. divisjon, avdeling b

Haramsøy (B)

0-2 T

27.06.8327.06.1983 7. divisjon, avdeling b

Hildre (H)

2-0 S

03.07.8303.07.1983 7. divisjon, avdeling b

Mork (H)

6-1 S

07.08.8307.08.1983 7. divisjon, avdeling b

Hellandshamn (B)

6-0 S

14.08.8314.08.1983 7. divisjon, avdeling b

Brusdal (B)

3-0 S

21.08.8321.08.1983 7. divisjon, avdeling b

Valldal (H)

5-2 S

28.08.8328.08.1983 7. divisjon, avdeling b

Sunnylven (B)

3-1 S

11.09.8311.09.1983 7. divisjon, avdeling b

Lauparen (B)

8-0 S

19.09.8319.09.1983 7. divisjon, avdeling b

Haramsøy (H)

4-2 S

26.09.8326.09.1983 7. divisjon, avdeling b

Hildre (B)

1-1 U

02.10.8302.10.1983 Kretsmesterskap, første kamp

Larsnes (H)

2-4 T

09.10.8309.10.1983 Kretsmesterskap, andre kamp

Larsnes (B)

5-4 S

29.04.8429.04.1984 6. divisjon, avdeling b

Lepsøy (B)

3-2 S

09.05.8409.05.1984 6. divisjon, avdeling b

Skodje (H)

0-2 T

13.05.8413.05.1984 6. divisjon, avdeling b

Emblem (H)

2-2 U

20.05.8420.05.1984 6. divisjon, avdeling b

Hundeidvik (B)

7-3 S

31.05.8431.05.1984 6. divisjon, avdeling b

Ravn (H)

5-1 S

03.06.8403.06.1984 6. divisjon, avdeling b

Nordøy (H)

4-2 S

11.06.8411.06.1984 6. divisjon, avdeling b

Stordal (B)

0-2 T

20.06.8420.06.1984 6. divisjon, avdeling b

Norborg (H)

1-2 T

24.06.8424.06.1984 6. divisjon, avdeling b

Hasundgot (B)

4-1 S

01.07.8401.07.1984 6. divisjon, avdeling b

Lepsøy (H)

8-2 S

08.08.8408.08.1984 6. divisjon, avdeling b

Skodje (B)

0-4 T

12.08.8412.08.1984 6. divisjon, avdeling b

Emblem (B)

1-1 U

19.08.8419.08.1984 6. divisjon, avdeling b

Hundeidvik (H)

2-2 U

29.08.8429.08.1984 6. divisjon, avdeling b

Ravn (B)

5-1 S

02.09.8402.09.1984 6. divisjon, avdeling b

Nordøy (B)

4-0 S

09.09.8409.09.1984 6. divisjon, avdeling b

Stordal (H)

8-0 S

16.09.8416.09.1984 6. divisjon, avdeling b

Norborg (B)

3-3 U

23.09.8423.09.1984 6. divisjon, avdeling b

Hasundgot (H)

2-0 S

30.09.8430.09.1984 Kvalifisering til opprykk, første kamp

Gjerdsvika (H)

0-4 T

06.10.8406.10.1984 Kvalifisering til opprykk, andre kamp

Gjerdsvika (B)

1-3 T

28.04.8528.04.1985 6. divisjon, avdeling a

Fiskerstrand (H)

1-0 S

11.05.8511.05.1985 6. divisjon, avdeling a

Emblem (B)

2-2 U

15.05.8515.05.1985 6. divisjon, avdeling a

Ørskog (H)

2-0 S

19.05.8519.05.1985 6. divisjon, avdeling a

Stordal (B)

1-1 U

27.05.8527.05.1985 6. divisjon, avdeling a

Skodje (H)

2-0 S

02.06.8502.06.1985 6. divisjon, avdeling a

Giske (B)

2-1 S

12.06.8512.06.1985 6. divisjon, avdeling a

Ravn (H)

2-3 T

16.06.8516.06.1985 6. divisjon, avdeling a

Håvoll (B)

4-0 S

26.06.8526.06.1985 6. divisjon, avdeling a

Norborg (H)

2-1 S

30.06.8530.06.1985 6. divisjon, avdeling a

Fiskerstrand (B)

4-0 S

01.07.8501.07.1985 Treningskamp

Efteleft (B)

3-2 S

01.07.8501.07.1985 Treningskamp

Kroken IL (B)

2-9 T

06.07.8506.07.1985 Øyacup, gruppespel

Lepsøy (H)

2-3 T

06.07.8506.07.1985 Øyacup, gruppespel

Hellandshamn (H)

3-1 S

07.07.8507.07.1985 Øyacup, gruppespel

Lesjaskog (H)

2-0 S

07.07.8507.07.1985 Øyacup, bronsefinale

HaNo (H)

3-2 S

04.08.8504.08.1985 6. divisjon, avdeling a

Emblem (H)

1-3 T

14.08.8514.08.1985 6. divisjon, avdeling a

Ørskog (B)

1-2 T

18.08.8518.08.1985 6. divisjon, avdeling a

Stordal (H)

1-3 T

25.08.8525.08.1985 6. divisjon, avdeling a

Skodje (B)

3-2 S

01.09.8501.09.1985 6. divisjon, avdeling a

Giske (H)

4-2 S

04.09.8504.09.1985 6. divisjon, avdeling a

Ravn (B)

3-2 S

14.09.8514.09.1985 6. divisjon, avdeling a

Håvoll (H)

5-1 S

22.09.8522.09.1985 6. divisjon, avdeling a

Norborg (B)

1-2 T

27.04.8627.04.1986 6. divisjon, avdeling a

Hundeidvik (B)

2-4 T

04.05.8604.05.1986 6. divisjon, avdeling a

Norborg (H)

3-1 S

11.05.8611.05.1986 6. divisjon, avdeling a

Giske (B)

0-1 T

15.05.8615.05.1986 6. divisjon, avdeling a

Godøy (B)

1-1 U

25.05.8625.05.1986 6. divisjon, avdeling a

Skodje (H)

1-2 T

04.06.8604.06.1986 6. divisjon, avdeling a

Lepsøy (B)

0-1 T

08.06.8608.06.1986 6. divisjon, avdeling a

HaNo (H)

2-1 S

18.06.8618.06.1986 6. divisjon, avdeling a

Stordal (B)

3-0 S

22.06.8622.06.1986 6. divisjon, avdeling a

Ravn (H)

2-1 S

29.06.8629.06.1986 6. divisjon, avdeling a

Hundeidvik (H)

3-3 U

06.08.8606.08.1986 6. divisjon, avdeling a

Norborg (B)

2-4 T

10.08.8610.08.1986 6. divisjon, avdeling a

Giske (H)

1-1 U

17.08.8617.08.1986 6. divisjon, avdeling a

Godøy (H)

1-4 T

27.08.8627.08.1986 6. divisjon, avdeling a

Skodje (B)

2-0 S

31.08.8631.08.1986 6. divisjon, avdeling a

Lepsøy (H)

3-0 S

07.09.8607.09.1986 6. divisjon, avdeling a

HaNo (B)

2-0 S

14.09.8614.09.1986 6. divisjon, avdeling a

Stordal (H)

1-3 T

27.09.8627.09.1986 6. divisjon, avdeling a

Ravn (B)

1-0 S

30.04.8730.04.1987 6. divisjon, avdeling a

Lepsøy (H)

1-3 T

06.05.8706.05.1987 6. divisjon, avdeling a

Harøy (B)

1-3 T

10.05.8710.05.1987 6. divisjon, avdeling a

Valldal (H)

2-1 S

18.05.8718.05.1987 6. divisjon, avdeling a

Hjørungavåg (B)

0-0 U
(4-5 str)

24.05.8724.05.1987 6. divisjon, avdeling a

VRF (H)

1-1 U
(5-4 str)

03.06.8703.06.1987 6. divisjon, avdeling a

Skodje (B)

1-2 T

08.06.8708.06.1987 6. divisjon, avdeling a

Stordal (H)

1-1 U
(2-4 str)

14.06.8714.06.1987 6. divisjon, avdeling a

Giske (B)

2-4 T

21.06.8721.06.1987 6. divisjon, avdeling a

HaNo (H)

0-6 T

28.06.8728.06.1987 6. divisjon, avdeling a

Lepsøy (B)

1-3 T

04.08.8704.08.1987 6. divisjon, avdeling a

Harøy (H)

2-4 T

09.08.8709.08.1987 6. divisjon, avdeling a

Valldal (B)

1-4 T

16.08.8716.08.1987 6. divisjon, avdeling a

Hjørungavåg (H)

4-2 S

24.08.8724.08.1987 6. divisjon, avdeling a

VRF (B)

3-9 T

02.09.8702.09.1987 6. divisjon, avdeling a

Skodje (H)

1-9 T

06.09.8706.09.1987 6. divisjon, avdeling a

Stordal (B)

2-7 T

14.09.8714.09.1987 6. divisjon, avdeling a

Giske (H)

2-1 S

20.09.8720.09.1987 6. divisjon, avdeling a

HaNo (B)

1-0 S

01.05.8801.05.1988 6. divisjon, avdeling b

Brandal (B)

2-4 T

08.05.8808.05.1988 6. divisjon, avdeling b

Norddal/Eidsdal (H)

0-4 T

15.05.8815.05.1988 6. divisjon, avdeling b

Stordal (H)

1-4 T

18.05.8818.05.1988 6. divisjon, avdeling b

Gursken (B)

2-1 S

29.05.8829.05.1988 6. divisjon, avdeling b

Hjørungavåg (H)

2-1 S

05.06.8805.06.1988 6. divisjon, avdeling b

HaNo (H)

0-1 T

08.06.8808.06.1988 6. divisjon, avdeling b

Valldal (B)

2-6 T

19.06.8819.06.1988 6. divisjon, avdeling b

Lepsøy (H)

0-6 T

22.06.8822.06.1988 6. divisjon, avdeling b

Giske (B)

3-4 T

03.07.8803.07.1988 6. divisjon, avdeling b

Brandal (H)

1-3 T

09.07.8809.07.1988 Øyacup, gruppespel

Ellingsøykameratene (Lepsøy stadion)

2-1 S

09.07.8809.07.1988 Øyacup, gruppespel

Harøy (Lepsøy stadion)

0-0 U

10.07.8810.07.1988 Øyacup, finale

Lepsøy (B)

2-3 T

14.08.8814.08.1988 6. divisjon, avdeling b

Norddal/Eidsdal (B)

0-3 T

21.08.8821.08.1988 6. divisjon, avdeling b

Stordal (B)

0-5 T

28.08.8828.08.1988 6. divisjon, avdeling b

Gursken (H)

1-3 T

31.08.8831.08.1988 6. divisjon, avdeling b

Hjørungavåg (B)

1-6 T

11.09.8811.09.1988 6. divisjon, avdeling b

HaNo (B)

1-5 T

14.09.8814.09.1988 6. divisjon, avdeling b

Valldal (H)

1-0 S

18.09.8818.09.1988 6. divisjon, avdeling b

Lepsøy (B)

0-4 T

25.09.8825.09.1988 6. divisjon, avdeling b

Giske (H)

0-0 U

22.03.8922.03.1989 Treningskamp

Brattvåg (B)

1-2 T

30.04.8930.04.1989 7. divisjon, avdeling a

Norborg (B)

4-3 S

04.05.8904.05.1989 7. divisjon, avdeling a

Åsestranda (H)

6-0 S

07.05.8907.05.1989 7. divisjon, avdeling a

Sunnylven (B)

2-2 U

15.05.8915.05.1989 7. divisjon, avdeling a

Tarekameratene (H)

5-1 S

29.05.8929.05.1989 7. divisjon, avdeling a

Ikornnes (B)

2-3 T

04.06.8904.06.1989 7. divisjon, avdeling a

Brusdal (H)

5-0 S

12.06.8912.06.1989 7. divisjon, avdeling a

Verpingsvika (B)

4-0 S

17.06.8917.06.1989 7. divisjon, avdeling a

Ravn (H)

4-0 S

26.06.8926.06.1989 7. divisjon, avdeling a

Hellandshamn (B)

1-0 S

02.07.8902.07.1989 7. divisjon, avdeling a

Ellingsøykameratene (H)

2-1 S

08.07.8908.07.1989 Øyacup, gruppespel

Hellandshamn (H)

2-0 S

08.07.8908.07.1989 Øyacup, gruppespel

Midsund (H)

1-2 T

09.07.8909.07.1989 Øyacup, gruppespel

HaNo (H)

0-1 T

06.08.8906.08.1989 7. divisjon, avdeling a

Norborg (H)

5-1 S

09.08.8909.08.1989 7. divisjon, avdeling a

Åsestranda (B)

6-2 S

13.08.8913.08.1989 7. divisjon, avdeling a

Sunnylven (H)

2-3 T

21.08.8921.08.1989 7. divisjon, avdeling a

Tarekameratene (B)

2-1 S

03.09.8903.09.1989 7. divisjon, avdeling a

Ikornnes (H)

0-2 T

11.09.8911.09.1989 7. divisjon, avdeling a

Brusdal (B)

4-3 S

18.09.8918.09.1989 7. divisjon, avdeling a

Verpingsvika (H)

4-0 S

25.09.8925.09.1989 7. divisjon, avdeling a

Ravn (B)

4-2 S

01.10.8901.10.1989 7. divisjon, avdeling a

Hellandshamn (H)

4-0 S

08.10.8908.10.1989 7. divisjon, avdeling a

Ellingsøykameratene (B)

3-2 S

15.10.8915.10.1989 Kvalifisering til opprykk, første kamp

Kvamsøy (H)

0-0 U

22.10.8922.10.1989 Kvalifisering til opprykk, andre kamp

Kvamsøy (B)

1-1 U

29.04.9029.04.1990 6. divisjon

Godøy (H)

1-1 U

02.05.9002.05.1990 6. divisjon

Emblem (B)

0-1 T

13.05.9013.05.1990 6. divisjon

Åheim (H)

2-1 S

20.05.9020.05.1990 6. divisjon

Hjørungavåg (B)

3-2 S

27.05.9027.05.1990 6. divisjon

Sæbø (H)

0-2 T

04.06.9004.06.1990 6. divisjon

Vanlyvskameratene (B)

1-3 T

10.06.9010.06.1990 6. divisjon

Åram (H)

2-6 T

16.06.9016.06.1990 6. divisjon

Hessa (B)

0-1 T

29.06.9029.06.1990 6. divisjon

Hasundgot (Hildre stadion)

1-1 U

01.07.9001.07.1990 6. divisjon

Sunnylven (H)

2-1 S

07.07.9007.07.1990 Øyacup, gruppespel

Harøy (B)

0-3 T

07.07.9007.07.1990 Øyacup, gruppespel

Midsund (B)

0-3 T

07.07.9007.07.1990 Øyacup, gruppespel

HaNo (B)

1-1 U

08.07.9008.07.1990 6. divisjon

Hovdebygda (B)

1-1 U

29.07.9029.07.1990 6. divisjon

Godøy (B)

1-0 S

04.08.9004.08.1990 6. divisjon

Emblem (H)

2-2 U

12.08.9012.08.1990 6. divisjon

Åheim (B)

0-1 T

19.08.9019.08.1990 6. divisjon

Hjørungavåg (H)

2-2 U

02.09.9002.09.1990 6. divisjon

Vanlyvskameratene (H)

4-2 S

08.09.9008.09.1990 6. divisjon

Åram (B)

2-4 T

12.09.9012.09.1990 6. divisjon

Hessa (H)

2-3 T

16.09.9016.09.1990 6. divisjon

Hasundgot (H)

1-1 U

21.09.9021.09.1990 6. divisjon

Sæbø (B)

1-2 T

22.09.9022.09.1990 6. divisjon

Sunnylven (B)

4-2 S

29.09.9029.09.1990 6. divisjon

Hovdebygda (H)

2-2 U

01.04.9101.04.1991 Treningskamp

Lom (B)

1-3 T

03.04.9103.04.1991 Treningskamp

Lom (B)

2-1 S

28.04.9128.04.1991 5. divisjon

Godøy (B)

2-0 S

30.04.9130.04.1991 5. divisjon

HaNo (H)

0-3 T

05.05.9105.05.1991 5. divisjon

Emblem (B)

2-2 U

09.05.9109.05.1991 5. divisjon

Hasundgot (B)

1-2 T

12.05.9112.05.1991 5. divisjon

Hessa (H)

2-5 T

20.05.9120.05.1991 5. divisjon

Vanlyvskameratene (B)

3-0 S

31.05.9131.05.1991 5. divisjon

Sula (H)

2-1 S

09.06.9109.06.1991 5. divisjon

Hovdebygda (B)

1-0 S

12.06.9112.06.1991 5. divisjon

Sæbø (H)

7-1 S

16.06.9116.06.1991 5. divisjon

Hundeidvik (B)

0-4 T

30.06.9130.06.1991 5. divisjon

Kvamsøy (B)

1-2 T

01.07.9101.07.1991 Øyacup

Giske (Haramsøy gras)

4-1 S

01.07.9101.07.1991 Øyacup

Harøy (Haramsøy gras)

1-2 T

01.07.9101.07.1991 Øyacup

Midsund (Haramsøy gras)

2-1 S

01.07.9101.07.1991 Øyacup

Lepsøy (Haramsøy gras)

-

07.08.9107.08.1991 5. divisjon

Godøy (H)

4-1 S

11.08.9111.08.1991 5. divisjon

HaNo (B)

0-2 T

18.08.9118.08.1991 5. divisjon

Emblem (H)

4-0 S

25.08.9125.08.1991 5. divisjon

Hasundgot (H)

0-1 T

28.08.9128.08.1991 5. divisjon

Hessa (B)

0-1 T

01.09.9101.09.1991 5. divisjon

Vanlyvskameratene (H)

3-0 S

07.09.9107.09.1991 5. divisjon

Sula (B)

3-3 U

15.09.9115.09.1991 5. divisjon

Hovdebygda (H)

1-2 T

22.09.9122.09.1991 5. divisjon

Sæbø (B)

9-3 S

29.09.9129.09.1991 5. divisjon

Hundeidvik (H)

4-4 U

06.10.9106.10.1991 5. divisjon

Kvamsøy (H)

7-1 S

26.04.9226.04.1992 5. divisjon

Austefjord (B)

4-0 S

01.05.9201.05.1992 5. divisjon

Emblem (H)

2-1 S

06.05.9206.05.1992 5. divisjon

Rollon (B)

3-1 S

16.05.9216.05.1992 5. divisjon

HaNo (H)

1-0 S

23.05.9223.05.1992 5. divisjon

MIL/TIL (H)

4-1 S

28.05.9228.05.1992 5. divisjon

Vanlyvskameratene (H)

2-1 S

03.06.9203.06.1992 5. divisjon

Sula (B)

1-2 T

08.06.9208.06.1992 5. divisjon

Hundeidvik (H)

2-2 U

13.06.9213.06.1992 5. divisjon

Lepsøy (B)

1-1 U

20.06.9220.06.1992 5. divisjon

Larsnes (B)

3-1 S

27.06.9227.06.1992 5. divisjon

Sunnylven (H)

3-3 U

05.07.9205.07.1992 5. divisjon

Austefjord (H)

4-0 S

12.07.9212.07.1992 Øyacup, gruppespel

Norborg (H)

1-1 U

12.07.9212.07.1992 Øyacup, gruppespel

HaNo (H)

3-1 S

12.07.9212.07.1992 Øyacup, finale

Lepsøy (B)

0-2 T

05.08.9205.08.1992 5. divisjon

Emblem (B)

2-2 U

09.08.9209.08.1992 5. divisjon

Rollon (H)

1-1 U

15.08.9215.08.1992 5. divisjon

HaNo (B)

0-2 T

22.08.9222.08.1992 5. divisjon

MIL/TIL (B)

3-1 S

30.08.9230.08.1992 5. divisjon

Vanlyvskameratene (B)

3-1 S

02.09.9202.09.1992 5. divisjon

Sula (H)

1-1 U

12.09.9212.09.1992 5. divisjon

Hundeidvik (B)

3-0 S

19.09.9219.09.1992 5. divisjon

Lepsøy (H)

0-0 U

26.09.9226.09.1992 5. divisjon

Larsnes (H)

3-1 S

03.10.9203.10.1992 5. divisjon

Sunnylven (B)

0-3 T

14.03.9314.03.1993 Treningskamp

Midsund (B)

2-1 S

22.03.9322.03.1993 Treningskamp

Brattvåg Jr (B)

3-0 S

27.03.9327.03.1993 Treningskamp

Lepsøy (B)

8-0 S

02.04.9302.04.1993 Treningskamp

Ravn (H)

2-2 U

12.04.9312.04.1993 Treningskamp

Valder (B)

0-4 T

24.04.9324.04.1993 Treningskamp

Skodje (H)

1-1 U

25.04.9325.04.1993 Treningskamp

Stordal (Nordøy stadion)

0-7 T

01.05.9301.05.1993 4. divisjon

Vigra (H)

1-2 T

06.05.9306.05.1993 4. divisjon

Herd (B)

1-0 S

15.05.9315.05.1993 4. divisjon

Hasundgot (H)

1-1 U

20.05.9320.05.1993 4. divisjon

Ørskog (B)

1-1 U

29.05.9329.05.1993 4. divisjon

Vartdal (H)

0-1 T

05.06.9305.06.1993 4. divisjon

Harøy (B)

0-3 T

12.06.9312.06.1993 4. divisjon

HaNo (H)

1-0 S

17.06.9317.06.1993 4. divisjon

Spjelkavik (B)

0-6 T

20.06.9320.06.1993 4. divisjon

Bergsøy (H)

4-3 S

26.06.9326.06.1993 4. divisjon

VRF (B)

2-4 T

03.07.9303.07.1993 4. divisjon

Aksla (B)

0-4 T

08.07.9308.07.1993 4. divisjon

Vigra (B)

4-1 S

15.07.9315.07.1993 Øyacup, finale

HaNo (H)

1-1 U
(4-5 str)

15.07.9315.07.1993 Øyacup, gruppespel

Norborg (H)

-

15.07.9315.07.1993 Øyacup, gruppespel

Harøy (H)

-

15.07.9315.07.1993 Øyacup, gruppespel

Lepsøy (H)

-

15.07.9315.07.1993 Øyacup, gruppespel

HaNo (H)

-

07.08.9307.08.1993 4. divisjon

Herd (H)

2-4 T

14.08.9314.08.1993 4. divisjon

Hasundgot (B)

0-4 T

19.08.9319.08.1993 4. divisjon

Ørskog (H)

6-2 S

22.08.9322.08.1993 4. divisjon

Vartdal (B)

2-2 U

28.08.9328.08.1993 4. divisjon

Harøy (H)

0-0 U

04.09.9304.09.1993 4. divisjon

HaNo (B)

2-0 S

12.09.9312.09.1993 4. divisjon

Spjelkavik (H)

1-1 U

19.09.9319.09.1993 4. divisjon

Bergsøy (B)

1-1 U

26.09.9326.09.1993 4. divisjon

VRF (H)

3-2 S

03.10.9303.10.1993 4. divisjon

Aksla (B)

1-2 T

23.04.9423.04.1994 4. divisjon

Vigra (H)

0-3 T

28.04.9428.04.1994 4. divisjon

Harøy (B)

1-3 T

05.05.9405.05.1994 4. divisjon

HaNo (B)

1-1 U

12.05.9412.05.1994 4. divisjon

Vartdal (B)

0-3 T

14.05.9414.05.1994 4. divisjon

Hasundgot (B)

0-2 T

21.05.9421.05.1994 4. divisjon

HaNo (H)

1-1 U

23.05.9423.05.1994 4. divisjon

VRF (H)

3-2 S

29.05.9429.05.1994 4. divisjon

Ellingsøy (B)

1-2 T

04.06.9404.06.1994 4. divisjon

Herd (H)

3-4 T

11.06.9411.06.1994 4. divisjon

Hovdebygda (B)

0-2 T

18.06.9418.06.1994 4. divisjon

Bergsøy (H)

3-3 U

25.06.9425.06.1994 4. divisjon

Hundeidvik (B)

2-6 T

30.06.9430.06.1994 4. divisjon

Vigra (B)

0-11 T

06.08.9406.08.1994 4. divisjon

Harøy (H)

3-3 U

14.08.9414.08.1994 4. divisjon

Vartdal (H)

2-4 T

21.08.9421.08.1994 4. divisjon

Hasundgot (H)

1-1 U

28.08.9428.08.1994 4. divisjon

VRF (B)

0-9 T

04.09.9404.09.1994 4. divisjon

Ellingsøy (H)

2-2 U

10.09.9410.09.1994 4. divisjon

Herd (B)

0-5 T

17.09.9417.09.1994 4. divisjon

Hovdebygda (H)

5-0 S

25.09.9425.09.1994 4. divisjon

Bergsøy (B)

1-0 S

01.10.9401.10.1994 4. divisjon

Hundeidvik (H)

0-3 T

26.04.9526.04.1995 5. divisjon

Ravn (H)

0-1 T

06.05.9506.05.1995 5. divisjon

Lepsøy (B)

3-4 T

13.05.9513.05.1995 5. divisjon

Ørskog (H)

3-0 S

18.05.9518.05.1995 5. divisjon

Blindheim (B)

6-2 S

27.05.9527.05.1995 5. divisjon

Austefjord (H)

4-1 S

03.06.9503.06.1995 5. divisjon

Herd (B)

2-6 T

10.06.9510.06.1995 5. divisjon

Larsnes (B)

1-1 U

18.06.9518.06.1995 5. divisjon

Fiskerstrand (B)

3-6 T

24.06.9524.06.1995 5. divisjon

Sæbø (H)

3-4 T

28.06.9528.06.1995 5. divisjon

Nørvøy (B)

4-0 S

01.07.9501.07.1995 5. divisjon

Ravn (B)

1-4 T

08.07.9508.07.1995 5. divisjon

HaNo (H)

3-1 S

08.07.9508.07.1995 Øyacup

Harøy (Haramsøy gras)

1-0 S

08.07.9508.07.1995 Øyacup

Norborg (Haramsøy gras)

-

09.07.9509.07.1995 Øyacup

HaNo (Haramsøy gras)

1-2 T

29.07.9529.07.1995 Valldals-cup, gruppespel

Norborg (Valldal stadion)

4-1 S

29.07.9529.07.1995 Valldals-cup, gruppespel

Valldal (B)

2-2 U

30.07.9530.07.1995 Valldals-cup, finale

Giske (Valldal stadion)

4-1 S

05.08.9505.08.1995 5. divisjon

Lepsøy (H)

2-1 S

12.08.9512.08.1995 5. divisjon

Ørskog (B)

2-2 U

19.08.9519.08.1995 5. divisjon

Blindheim (H)

0-2 T

26.08.9526.08.1995 5. divisjon

Austefjord (B)

1-4 T

02.09.9502.09.1995 5. divisjon

Herd (H)

1-2 T

10.09.9510.09.1995 5. divisjon

Larsnes (H)

0-6 T

17.09.9517.09.1995 5. divisjon

HaNo (B)

0-3 T

24.09.9524.09.1995 5. divisjon

Fiskerstrand (H)

2-5 T

30.09.9530.09.1995 5. divisjon

Sæbø (B)

1-2 T

08.10.9508.10.1995 5. divisjon

Nørvøy (H)

1-1 U

27.04.9627.04.1996 5. divisjon

Åmdal (B)

0-1 T

04.05.9604.05.1996 5. divisjon

Austefjord (H)

2-4 T

11.05.9611.05.1996 5. divisjon

Ørskog (B)

0-5 T

15.05.9615.05.1996 5. divisjon

Blindheim (B)

1-5 T

19.05.9619.05.1996 5. divisjon

Fiskerstrand (H)

0-4 T

27.05.9627.05.1996 5. divisjon

Sæbø (B)

1-11 T

02.06.9602.06.1996 5. divisjon

Hovdebygda (H)

4-2 S

09.06.9609.06.1996 5. divisjon

Hundeidvik (B)

1-2 T

15.06.9615.06.1996 5. divisjon

Hessa (H)

2-6 T

22.06.9622.06.1996 5. divisjon

Emblem (B)

0-3 T

26.06.9626.06.1996 5. divisjon

Sula (H)

1-5 T

30.06.9630.06.1996 5. divisjon

Åmdal (H)

2-3 T

12.07.9612.07.1996 Øyacup

Norborg (Lepsøy stadion)

3-1 S

12.07.9612.07.1996 Øyacup

Lepsøy (B)

1-1 U

13.07.9613.07.1996 Øyacup, finale

HaNo (Lepsøy stadion)

3-3 U
(5-4 str)

04.08.9604.08.1996 5. divisjon

Austefjord (B)

1-1 U

10.08.9610.08.1996 5. divisjon

Ørskog (H)

1-4 T

14.08.9614.08.1996 5. divisjon

Blindheim (H)

3-6 T

17.08.9617.08.1996 5. divisjon

Fiskerstrand (B)

1-4 T

24.08.9624.08.1996 5. divisjon

Sæbø (H)

3-2 S

01.09.9601.09.1996 5. divisjon

Hovdebygda (B)

1-10 T

07.09.9607.09.1996 5. divisjon

Hundeidvik (H)

2-2 U

14.09.9614.09.1996 5. divisjon

Hessa (B)

3-5 T

21.09.9621.09.1996 5. divisjon

Emblem (H)

1-2 T

28.09.9628.09.1996 5. divisjon

Sula (B)

2-7 T

12.04.9812.04.1998 Treningskamp

Reddish Vale, England (B)

4-5 T

25.04.9825.04.1998 6. divisjon, avdeling a

Stranda 2 (H)

5-2 S

04.05.9804.05.1998 6. divisjon, avdeling a

Valldal (B)

5-1 S

10.05.9810.05.1998 6. divisjon, avdeling a

Ravn (H)

9-2 S

24.05.9824.05.1998 6. divisjon, avdeling a

Lepsøy (H)

3-0 S

24.05.9824.05.1998 6. divisjon, avdeling a

Fiskerstrand (B)

4-2 S

01.06.9801.06.1998 6. divisjon, avdeling a

Hundeidvik (H)

1-2 T

15.06.9815.06.1998 6. divisjon, avdeling a

Norborg (B)

2-1 S

28.06.9828.06.1998 6. divisjon, avdeling a

Stranda 2 (B)

1-4 T

07.08.9807.08.1998 6. divisjon, avdeling a

Valldal (H)

3-3 U

17.08.9817.08.1998 6. divisjon, avdeling a

Ravn (B)

1-0 S

23.08.9823.08.1998 6. divisjon, avdeling a

Fiskerstrand (H)

4-1 S

29.08.9829.08.1998 6. divisjon, avdeling a

Lepsøy (B)

3-4 T

06.09.9806.09.1998 6. divisjon, avdeling a

Hundeidvik (B)

2-1 S

19.09.9819.09.1998 6. divisjon, avdeling a

Norborg (H)

10-0 S

01.10.9801.10.1998 Kretsmesterskap, første kamp

Åmdal (B)

0-2 T

01.10.9801.10.1998 Kretsmesterskap, andre kamp

Åmdal (H)

2-4 T

18.04.9918.04.1999 5. divisjon

Sykkylven (B)

1-3 T

28.04.9928.04.1999 5. divisjon

Harøy (H)

0-4 T

08.05.9908.05.1999 5. divisjon

Godøy (B)

0-2 T

13.05.9913.05.1999 5. divisjon

Sæbø (H)

1-1 U

26.05.9926.05.1999 5. divisjon

Blindheim/Emblem (H)

1-3 T

30.05.9930.05.1999 5. divisjon

Åheim (H)

4-6 T

02.06.9902.06.1999 5. divisjon

Ørskog (B)

0-3 T

19.06.9919.06.1999 5. divisjon

Åmdal (H)

3-2 S

23.06.9923.06.1999 5. divisjon

Skarbøvik 2 (B)

1-1 U

30.06.9930.06.1999 5. divisjon

Sykkylven (H)

1-1 U

09.08.9909.08.1999 5. divisjon

Harøy (B)

3-5 T

14.08.9914.08.1999 5. divisjon

Godøy (H)

0-7 T

18.08.9918.08.1999 5. divisjon

Sæbø (B)

7-0 S

21.08.9921.08.1999 5. divisjon

Åheim (B)

2-0 S

28.08.9928.08.1999 5. divisjon

Blindheim/Emblem (B)

2-2 U

05.09.9905.09.1999 5. divisjon

Ørskog (H)

4-1 S

09.09.9909.09.1999 5. divisjon

Giske (H)

2-6 T

12.09.9912.09.1999 5. divisjon

Åmdal (B)

1-5 T

18.09.9918.09.1999 5. divisjon

Skarbøvik 2 (H)

6-4 S

21.09.9921.09.1999 5. divisjon

Giske (B)

4-2 S

29.04.0029.04.2000 5. divisjon

Åheim (H)

2-2 U

06.05.0006.05.2000 5. divisjon

Giske (B)

3-1 S

10.05.0010.05.2000 5. divisjon

Ørskog (B)

2-0 S

13.05.0013.05.2000 5. divisjon

Sæbø (H)

1-2 T

20.05.0020.05.2000 5. divisjon

Hundeidvik (B)

2-5 T

04.06.0004.06.2000 5. divisjon

Åheim (B)

2-3 T

09.06.0009.06.2000 5. divisjon

Gursken (H)

3-6 T

12.06.0012.06.2000 5. divisjon

Austefjord/Volda 2 (H)

2-2 U

18.06.0018.06.2000 5. divisjon

Blindheim/Emblem (H)

5-1 S

25.06.0025.06.2000 5. divisjon

Åmdal (B)

1-2 T

28.06.0028.06.2000 5. divisjon

Sykkylven (H)

4-6 T

01.07.0001.07.2000 5. divisjon

Larsnes (B)

4-1 S

08.07.0008.07.2000 Øyacup

Norborg (Lepsøy stadion)

2-1 S

09.08.0009.08.2000 5. divisjon

Ørskog (H)

6-2 S

18.08.0018.08.2000 5. divisjon

Sæbø (B)

3-3 U

23.08.0023.08.2000 5. divisjon

Giske (H)

2-4 T

27.08.0027.08.2000 5. divisjon

Hundeidvik (H)

3-6 T

02.09.0002.09.2000 5. divisjon

Gursken (B)

2-5 T

09.09.0009.09.2000 5. divisjon

Austefjord/Volda 2 (B)

0-9 T

12.09.0012.09.2000 5. divisjon

Blindheim/Emblem (B)

2-4 T

16.09.0016.09.2000 5. divisjon

Åmdal (H)

0-8 T

23.09.0023.09.2000 5. divisjon

Sykkylven (B)

1-6 T

30.09.0030.09.2000 5. divisjon

Larsnes (H)

1-6 T

07.07.0107.07.2001 Øyacup, gruppespel

Brattvåg (H)

0-2 T

07.07.0107.07.2001 Øyacup, gruppespel

Lepsøy (H)

-

08.07.0108.07.2001 Øyacup, kamp om 5. plass

Harøy (H)

1-7 T

06.07.0206.07.2002 Øyacup

Harøy (B)

1-2 T

06.07.0206.07.2002 Øyacup

Norborg (Harøy stadion)

2-0 S

06.07.0206.07.2002 Øyacup

Brattvåg (Harøy stadion)

2-1 S

07.07.0207.07.2002 Øyacup, finale

Team Heggdal (Harøy stadion)

3-1 S

05.07.0305.07.2003 Øyacup, gruppespel

Brattvåg (Nordøy stadion)

2-0 S

05.07.0305.07.2003 Øyacup, gruppespel

Norborg (Nordøy stadion)

1-2 T

06.07.0306.07.2003 Øyacup, bronsefinale

Lepsøy (Nordøy stadion)

1-2 T

10.07.0410.07.2004 Øyacup

Ravn (Lepsøy stadion)

3-0 S

10.07.0410.07.2004 Øyacup

Lepsøy (Lepsøy stadion)

1-2 T

11.07.0411.07.2004 Øyacup

Harøy (Lepsøy stadion)

3-1 S

01.07.0501.07.2005 Øyacup

Harøy (H)

3-1 S

01.07.0501.07.2005 Øyacup

HaNo (H)

0-0 U

02.07.0502.07.2005 Øyacup

Brattvåg (H)

1-4 T

08.07.0608.07.2006 Øyacup, kamp om 5. plass

Harøy (H)

0-0 U

05.07.0805.07.2008 Øyacup

Norborg (Lepsøy stadion)

0-1 T

05.07.0805.07.2008 Øyacup

Lepsøy (B)

1-3 T

06.07.0806.07.2008 Øyacup

Harøy (Lepsøy stadion)

-

01.07.1001.07.2010 Øyacup

Harøy (B)

-

01.07.1001.07.2010 Øyacup

HaNo (Harøy stadion)

-

09.07.1109.07.2011 Øyacup

Norborg (Nordøy stadion)

1-0 S

09.07.1109.07.2011 Øyacup

Lepsøy (Nordøy stadion)

-

10.07.1110.07.2011 Øyacup

HaNo (Nordøy stadion)

-

01.07.1701.07.2017 Øyacup, finale

Lepsøy (H)

3-2 S

25.06.1625.06.2016 Øyacup, semifinale

Harøy (H)

2-4 T

25.06.1625.06.2016 Øyacup, bronsefinale

HaNo (H)

4-0 S

15.02.1715.02.2017 Treningskamp

Midsund (B)

2-4 T

22.02.1722.02.2017 Treningskamp

Giske (Godøy stadion)

0-2 T

09.03.1709.03.2017 Treningskamp

Vigra (B)

2-4 T

14.03.1714.03.2017 Treningskamp

HaNo (Color Line stadion)

2-1 S

23.03.1723.03.2017 Treningskamp

Lepsøy (Uggedal stadion)

1-2 T

28.03.1728.03.2017 Treningskamp

Skodje (Color Line stadion)

3-6 T

11.04.1711.04.2017 Treningskamp

Ellingsøy (B)

0-4 T

16.04.1716.04.2017 6. divisjon, avdeling a

HaNo (H)

0-0 U

19.04.1719.04.2017 6. divisjon, avdeling a

Emblem 2 (B)

2-0 S

29.04.1729.04.2017 6. divisjon, avdeling a

Sykkylven 2 (B)

1-1 U

10.05.1710.05.2017 6. divisjon, avdeling a

Lepsøy (B)

1-0 S

16.05.1716.05.2017 6. divisjon, avdeling a

Harøy (B)

2-1 S

24.05.1724.05.2017 6. divisjon, avdeling a

Stordal/Ørskog (B)

0-0 U

27.05.1727.05.2017 6. divisjon, avdeling a

Langevåg 2 (H)

4-1 S

07.06.1707.06.2017 6. divisjon, avdeling a

Aksla (B)

3-2 S

14.06.1714.06.2017 6. divisjon, avdeling a

Guard (H)

2-1 S

17.06.1717.06.2017 6. divisjon, avdeling a

MSIL (B)

4-1 S

24.06.1724.06.2017 Øyacup, gruppespel

Harøy (H)

3-3 U

24.06.1724.06.2017 Øyacup, gruppespel

Fjørtoft Old Boys (H)

1-2 T

24.06.1724.06.2017 Øyacup, kamp om 5. plass

Lepsøy (H)

0-0 U
(2-4 str)

28.06.1728.06.2017 6. divisjon, avdeling a

Blindheim 2 (H)

5-0 S

03.08.1703.08.2017 Treningskamp

Norborg (B)

0-6 T

09.08.1709.08.2017 6. divisjon, avdeling a

Emblem 2 (H)

3-1 S

22.08.1722.08.2017 6. divisjon, avdeling a

HaNo (B)

6-0 S

27.08.1727.08.2017 6. divisjon, avdeling a

Sykkylven 2 (H)

7-0 S

30.08.1730.08.2017 6. divisjon, avdeling a

Lepsøy (H)

3-1 S

02.09.1702.09.2017 6. divisjon, avdeling a

Harøy (H)

3-3 U

10.09.1710.09.2017 6. divisjon, avdeling a

Stordal/Ørskog (H)

4-2 S

24.09.1724.09.2017 6. divisjon, avdeling a

Aksla (H)

3-1 S

04.10.1704.10.2017 6. divisjon, avdeling a

Guard (B)

3-2 S

07.10.1707.10.2017 6. divisjon, avdeling a

MSIL (H)

4-0 S

11.10.1711.10.2017 6. divisjon, avdeling a

Langevåg 2 (B)

2-0 S

17.10.1717.10.2017 6. divisjon, avdeling a

Blindheim 2 (B)

5-0 S

22.10.1722.10.2017 Kretsmesterskap, første kamp

Sæbø (B)

2-6 T

28.10.1728.10.2017 Kretsmesterskap, andre kamp

Sæbø (H)

1-1 U

21.02.1821.02.2018 Treningskamp

Midsund (B)

0-2 T

24.02.1824.02.2018 Treningskamp

Lepsøy (B)

0-3 T

27.02.1827.02.2018 Treningskamp

Rollon 2 (Color Line stadion)

3-0 S

06.03.1806.03.2018 Treningskamp

Emblem (Color Line stadion)

6-5 S

15.03.1815.03.2018 Treningskamp

Giske (Color Line stadion)

2-1 S

22.03.1822.03.2018 Treningskamp

Harøy (Uggedal stadion)

2-0 S

07.04.1807.04.2018 Treningskamp

Vigra (B)

3-4 T

12.04.1812.04.2018 5. divisjon

Hovdebygda (B)

2-2 U

19.04.1819.04.2018 5. divisjon

Stranda (B)

0-2 T

25.04.1825.04.2018 5. divisjon

Guard (B)

1-6 T

03.05.1803.05.2018 5. divisjon

Herd 2 (B)

1-7 T

16.05.1816.05.2018 5. divisjon

Norborg (H)

0-2 T

24.05.1824.05.2018 5. divisjon

Volda 2 (B)

0-0 U

31.05.1831.05.2018 5. divisjon

Blindheim (H)

2-4 T

09.06.1809.06.2018 5. divisjon

Sæbø (H)

2-2 U

14.06.1814.06.2018 5. divisjon

Ellingsøy (B)

0-1 T

21.06.1821.06.2018 5. divisjon

Skodje (H)

1-2 T

28.06.1828.06.2018 5. divisjon

Langevåg (H)

1-2 T

11.08.1811.08.2018 5. divisjon

Hovdebygda (H)

3-2 S

23.08.1823.08.2018 5. divisjon

Stranda (H)

1-0 S

30.08.1830.08.2018 5. divisjon

Guard (H)

3-0 S

06.09.1806.09.2018 5. divisjon

Herd 2 (H)

0-5 T

13.09.1813.09.2018 5. divisjon

Norborg (B)

2-6 T

22.09.1822.09.2018 5. divisjon

Volda 2 (H)

2-1 S

27.09.1827.09.2018 5. divisjon

Blindheim (B)

2-6 T

04.10.1804.10.2018 5. divisjon

Sæbø (B)

3-4 T

13.10.1813.10.2018 5. divisjon

Ellingsøy (H)

0-2 T

18.10.1818.10.2018 5. divisjon

Skodje (B)

4-1 S

25.10.1825.10.2018 5. divisjon

Langevåg (B)

1-12 T

19.02.1919.02.2019 Treningskamp

Giske (Color Line stadion)

1-4 T

26.02.1926.02.2019 OBOS Cup, avdeling b

Stranda (Color Line stadion)

5-2 S

05.03.1905.03.2019 Treningskamp

Ravn (Color Line stadion)

3-3 U

19.03.1919.03.2019 OBOS Cup, avdeling b

HaNo (Color Line stadion)

3-2 S

26.03.1926.03.2019 OBOS Cup, avdeling b

Spjelkavik 2 (B)

4-0 S

28.03.1928.03.2019 OBOS Cup, avdeling b

Emblem (B)

1-2 T

09.04.1909.04.2019 Treningskamp

Vigra (Color Line stadion)

4-3 S

24.04.1924.04.2019 Treningskamp

Stordal/Ørskog (B)

3-4 T

01.05.1901.05.2019 6. divisjon

HaNo (B)

6-0 S

08.05.1908.05.2019 6. divisjon

Harøy (B)

2-3 T

15.05.1915.05.2019 6. divisjon

Giske (B)

3-3 U

22.05.1922.05.2019 6. divisjon

Spjelkavik 3 (H)

3-1 S

26.05.1926.05.2019 OBOS Cup, mellomspel

Rollon (H)

1-7 T

05.06.1905.06.2019 6. divisjon

Ravn (B)

4-2 S

12.06.1912.06.2019 6. divisjon

Lepsøy (B)

0-2 T

19.06.1919.06.2019 6. divisjon

MSIL (H)

2-3 T

28.08.1928.08.2019 6. divisjon

HaNo (H)

4-1 S

04.09.1904.09.2019 6. divisjon

Harøy (H)

6-3 S

08.09.1908.09.2019 6. divisjon

Giske (H)

0-7 T

18.09.1918.09.2019 6. divisjon

Spjelkavik 3 (B)

5-1 S

02.10.1902.10.2019 6. divisjon

Ravn (H)

3-2 S

06.10.1906.10.2019 6. divisjon

Lepsøy (H)

3-3 U

16.10.1916.10.2019 6. divisjon

MSIL (B)

2-4 T

22.02.2022.02.2020 Treningskamp

HaNo (Color Line stadion)

1-4 T

27.02.2027.02.2020 OBOS Cup, gruppespel

Ravn (Color Line stadion)

3-0 S

05.03.2005.03.2020 Treningskamp

Godøy (B)

1-1 U

Turnering Kampar Seiere Uavgjort Tap Målforskjell
4. divisjon 44 10 12 22 62-114
5. divisjon 152 46 25 81 302-426
6. divisjon 282 118 40 124 646-691
7. divisjon 168 83 29 56 432-337
Kretsmesterskap 6 1 1 4 12-21
Kvalifisering til opprykk 4 0 2 2 2-8
OBOS Cup 6 4 0 2 17-13
Treningskamp 42 13 4 25 89-135
Valldals-cup 3 2 1 0 10-4
Øyacup 51 21 10 20 80-77
Totalt: 758 298 124 336 1652-1826
Sesong Kampar Seiere Uavgjort Tap Målforskjell
1964 15 5 2 8 35-49
1965 11 5 1 5 26-32
1966 10 4 0 6 18-35
1967 10 5 3 2 38-29
1968 12 7 2 3 53-29
1969 12 4 0 8 26-43
1970 14 4 2 8 37-45
1971 14 3 0 11 24-49
1972 14 4 1 9 22-49
1973 14 2 2 10 15-41
1974 12 9 0 3 34-18
1975 16 7 2 7 39-43
1976 14 7 3 4 38-26
1977 14 4 4 6 30-30
1978 13 2 4 7 24-31
1979 14 7 2 5 29-28
1980 16 2 5 9 26-49
1981 16 8 1 7 39-36
1982 19 8 5 6 42-42
1983 18 14 2 2 72-23
1984 20 10 4 6 60-37
1985 24 15 2 7 56-42
1986 18 8 3 7 30-27
1987 18 4 3 11 26-60
1988 21 4 2 15 21-64
1989 26 17 3 6 74-32
1990 25 6 8 11 35-48
1991 27 13 3 11 66-46
1992 25 13 8 4 50-29
1993 30 10 9 11 50-60
1994 22 3 6 13 29-70
1995 27 9 4 14 55-64
1996 25 3 4 18 39-99
1998 17 10 1 6 59-34
1999 20 6 4 10 43-58
2000 23 6 3 14 53-85
2001 2 0 0 2 1-9
2002 4 3 0 1 8-4
2003 3 1 0 2 4-4
2004 3 2 0 1 7-3
2005 3 1 1 1 4-5
2006 1 0 1 0 0-0
2008 2 0 0 2 1-4
2011 1 1 0 0 1-0
2013 1 1 0 0 3-2
2016 2 1 0 1 6-4
2017 35 19 7 9 84-58
2018 29 9 3 17 47-84
2019 23 11 3 9 68-62
2020 3 1 1 1 5-5
Totalt: 758 298 124 336 1652-1826
Motstander Kampar Seiere Uavgjort Tap Målforskjell
Aksla 4 2 0 2 7-9
Austefjord 6 3 1 2 16-10
Austefjord/Volda 2 2 0 1 1 2-11
Bergsøy 4 2 2 0 9-7
Blindheim 6 1 0 5 14-25
Blindheim 2 2 2 0 0 10-0
Blindheim/Emblem 4 1 1 2 10-10
Brandal 4 2 0 2 10-11
Brattvåg 9 2 0 7 10-31
Brattvåg Jr 1 1 0 0 3-0
Brusdal 10 9 1 0 35-7
Efteleft 1 1 0 0 3-2
Ellingsøy 9 1 2 6 9-25
Ellingsøykameratene 3 3 0 0 7-4
Emblem 41 12 11 18 85-102
Emblem 2 2 2 0 0 5-1
Fiskerstrand 18 8 1 9 45-45
Fjørtoft Old Boys 1 0 0 1 1-2
Flø 2 0 1 1 5-7
Giske 31 10 4 17 50-84
Gjerdsvika 4 0 0 4 5-14
Godøy 11 4 3 4 14-19
Guard 16 8 2 6 38-30
Gursken 4 1 0 3 8-15
HaNo 32 15 7 10 53-45
Haddal 2 1 0 1 6-7
Haramsøy 15 3 4 8 27-51
Harøy 25 6 6 13 40-62
Hasundgot 12 3 5 4 16-17
Hellandshamn 8 7 0 1 22-5
Herd 6 1 0 5 9-21
Herd 2 2 0 0 2 1-12
Hessa 10 2 1 7 21-27
Hildre 14 11 2 1 43-17
Hjørungavåg 8 5 2 1 17-16
Hovdebygda 12 5 3 4 25-31
Hundeidvik 28 6 6 16 65-98
Håvoll 6 4 1 1 20-11
Ikornnes 2 0 0 2 2-5
Kroken IL 1 0 0 1 2-9
Kvamsøy 4 1 2 1 9-4
Langevåg 2 0 0 2 2-14
Langevåg 2 2 2 0 0 6-1
Larsnes 8 4 1 3 19-24
Lauparen 10 8 1 1 36-8
Lepsøy 40 14 7 19 84-85
Lesjaskog 1 1 0 0 2-0
Lom 2 1 0 1 3-4
MIL/TIL 2 2 0 0 7-2
MSIL 4 2 0 2 12-8
Midsund 6 2 0 4 7-13
Moltustranda 2 0 0 2 1-7
Mork 6 3 0 3 16-14
Myklebust 5 2 0 3 10-16
Norborg 27 13 4 10 69-52
Norddal/Eidsdal 2 0 0 2 0-7
Nordøy 10 4 2 4 24-25
Nørvøy 2 1 1 0 5-1
Ravn 24 13 4 7 64-51
Reddish Vale, England 1 0 0 1 4-5
Rollon 3 1 1 1 5-9
Rollon 2 2 2 0 0 14-4
Skarbøvik 2 2 1 1 0 7-5
Skodje 26 14 1 11 63-61
Spjelkavik 2 0 1 1 1-7
Spjelkavik 2 1 1 0 0 4-0
Spjelkavik 3 2 2 0 0 8-2
Stordal 25 5 6 14 38-74
Stordal/Ørskog 3 1 1 1 7-6
Stranda 3 2 0 1 6-4
Stranda 2 2 1 0 1 6-6
Sula 6 1 2 3 10-19
Sunnylven 10 4 2 4 26-27
Sykkylven 4 0 1 3 7-16
Sykkylven 2 2 1 1 0 8-1
Sæbø 24 6 4 14 54-77
Tarekameratene 2 2 0 0 7-2
Team Heggdal 1 1 0 0 3-1
Tomrefjord 1 0 0 1 2-5
VRF 6 2 1 3 12-27
Valder 1 0 0 1 0-4
Valldal 25 8 6 11 55-52
Vanlyvskameratene 6 5 0 1 16-7
Vartdal 10 1 3 6 20-30
Verpingsvika 2 2 0 0 8-0
Vigra 9 2 0 7 16-36
Volda 2 2 1 1 0 2-1
Åheim 6 2 1 3 12-13
Åmdal 8 1 0 7 9-27
Åram 2 0 0 2 4-10
Åsestranda 2 2 0 0 12-2
Ørskog 20 10 2 8 60-45
Totalt: 758 298 124 336 1652-1826
Mål Spelar Første mål Forrige mål
97 Erlend Fjørtoft 28.08.1988 07.07.2002
97 Olav Otterlei 11.08.1974 14.09.1987
75 Bernt Fjørtoft 12.08.1968 10.05.1987
59 Vegard Hessen Nybø 16.05.2017 02.10.2019
56 Rune Otterlei 31.08.1986 05.09.1999
40 Arne O. Fjørtoft 18.05.1964 16.05.1971
36 Eldar Tandstad 01.05.1983 23.09.1984
34 Egil Flem 29.04.1984 10.08.1986
34 Per Jarle Fjørtoft 12.05.1991 06.07.2002
33 Gudmund Fjørtoft 21.05.1972 04.07.1982
29 Ole Petter Fjørtoft 12.06.1989 28.06.2000
28 Bård Flem 08.05.1983 31.08.1986
27 Frode Fjørtoft 05.05.1991 07.07.2002
27 Kjell Arne Fjørtoft 04.08.1969 11.09.1983
26 Hans Edvard Nordang 14.03.2017 27.02.2020
25 Dagfinn Fjørtoft 09.09.1984 24.09.1995
24 Ola Kvalsvik 04.05.1998 02.09.2000
22 Sjølvmål 07.05.1964 05.03.2020
20 Torgeir Fjørtoft 29.08.1982 22.09.1990
19 Geir Olav Otterlei 03.06.1984 08.07.1995
19 Hans Inge Otterlei 30.04.1989 04.08.1996
19 Knut Bjarte Otterlei 18.06.1986 29.09.1991
17 Henning Otterlei 24.09.1995 23.08.2000
17 Knut Alf Otterlei 14.09.1980 04.08.1987
17 Per Sandøy 03.09.1978 10.06.1990
16 Amund Fjørtoft 01.05.1993 23.06.1999
16 Otto Fjørtoft 17.09.1978 18.09.1989
15 Ivar Roald 30.04.1989 01.10.1989
15 Ragnar Fjørtoft 13.09.1981 24.08.1987
13 Lasse Larsson Fjørtoft 15.05.1967 19.06.1977
13 Odd Øyvind Fjørtoft 04.05.1996 23.08.2018
13 Steffen Grytten 15.02.2017 13.09.2018
12 Egil Arne Otterlei 11.08.1974 14.09.1980
12 Frode Tjelta 06.05.1995 14.09.1996
12 Karl Oskar Fjørtoft 03.04.1991 29.09.1991
12 Svein Otterlei 18.05.1964 18.06.1967
12 Svein Åge Klokk 01.05.1988 08.07.1990
11 Jacob Sønderland 15.02.2017 04.10.2018
10 Martin Løken Lie 29.04.2017 04.09.2019
10 Olav Tormod Otterlei 15.05.1969 21.05.1972
9 Hermund Otterlei 31.05.1964 15.06.1975
8 Ivar Fjørtoft 06.10.1991 23.08.2000
8 Jarle Røsand 27.05.1996 30.09.2000
8 Torgeir Otterlei 07.05.1964 19.09.1964
7 Andre Flem 11.05.1985 04.09.1985
7 Asbjørn Berge 11.05.1975 21.09.1975
7 Einar Nedrelid 30.05.1966 23.09.1973
6 Askjell Fjørtoft 14.06.1981 13.09.1981
6 Audun Mikalsen 23.05.1994 25.06.1994
6 Henrik Omenås 15.03.2018 27.02.2020
6 Kjetil Heggdal 10.08.1996 06.09.1998
6 Knut Arne Frostad 26.02.2019 01.05.2019
6 Ole Løndseth 09.05.1965 24.05.1965
6 Peter Elias Grytten 27.08.2017 18.10.2018
6 Severin Longva 20.08.1967 22.09.1968
5 Jan Tore Fjørtoft 02.07.2005 06.10.2019
5 John Klokk 29.05.1989 28.06.1995
5 Knut Magne Nilsen 06.08.1994 09.08.2000
5 Ove Uhlen Otterlei 24.06.2017 26.05.2019
5 Per Helge Fjørtoft 02.06.1996 18.09.1999
5 Per Willy Otterlei 04.05.1998 12.09.2000
5 Peter Fjørtoft 05.08.1979 31.08.1980
5 Skjalg Volstad 09.03.2017 27.02.2018
4 Greger Lunheim Myklebust 14.06.2017 19.03.2019
4 Martin Sundnes 22.08.2017 17.10.2017
3 Aleksander Hauge Lunheim 10.09.2017 17.10.2017
3 Arild Vågnes 04.09.2019 22.02.2020
3 Finn Åge Fjørtoft 18.05.1975 14.06.1981
3 Mathias Fjørtoft 17.10.2017 18.09.2019
2 Aleksander Håskjold 05.03.2019 04.09.2019
2 Aleksander Steffensen 27.09.2018 04.10.2018
2 Bjarne Larsen 05.05.1969 08.06.1969
2 Bjarte Karl Fjørtoft 08.09.1979 13.09.1981
2 Bjørn Lars Fjørtoft 16.08.1987 02.09.1990
2 Bo Grebstad 24.06.1975 24.06.1975
2 Christian Sæther 18.10.2018 06.10.2019
2 Erling Otterlei 04.09.1977 17.09.1978
2 Gunnar Kongsnes 11.06.1978 17.09.1978
2 Harald Dyrkorn 19.09.1964 19.09.1964
2 Hazhin Hassan 09.03.2017 27.05.2017
2 Håkon Elias Frøysa 23.03.2017 28.03.2017
2 Jan Ludvig Larsen 02.09.1979 23.09.1979
2 Joakim J. Roald 06.03.2018 15.03.2018
2 Johan Stavik 18.09.2019 16.10.2019
2 Karl Johan Skaar 27.06.1970 29.08.1971
2 Knut Skaar 11.06.1972 05.08.1979
2 Konrad Flem 20.08.1967 20.08.1967
2 Kristoffer Hildrestrand 12.04.2018 25.04.2018
2 Kristoffer Blindheim Holmen 22.09.2018 19.02.2019
2 Lars Skarsbø 09.05.1965 24.05.1965
2 Lennart Austnes 13.06.1992 05.07.1992
2 Ola Myklebust Skjelten 27.02.2018 22.05.2019
2 Ottar Flåen 24.08.1996 30.05.1999
2 Rolf Fjørtoft 15.06.1964 14.09.1964
2 Runar Klokk 08.10.1989 22.08.1992
2 Svein Klokk 26.04.1964 07.05.1964
2 Trond Håheim 18.05.1988 29.05.1988
2 Vidar Sønderland 28.06.1995 05.08.1995
1 Adrian Håbet 22.08.2017 22.08.2017
1 André Fjørtoft 04.06.2000 04.06.2000
1 Bjarte Steinsbu 28.04.1994 28.04.1994
1 Bård Otterlei 12.08.1968 12.08.1968
1 Christer Sunde 14.03.2017 14.03.2017
1 Fredrik Hildrestrand 12.04.2018 12.04.2018
1 Helge Fjørtoft 11.05.1975 11.05.1975
1 Johan Gunnar Fjørtoft 23.09.1973 23.09.1973
1 Kjell Einar Fjørtoft 27.08.1972 27.08.1972
1 Kristian Rønning 18.06.2000 18.06.2000
1 Lars Palmer Breivik 21.09.1969 21.09.1969
1 Mads Johansen 26.08.1995 26.08.1995
1 Magne Harnes 15.06.1996 15.06.1996
1 Markus Hurlen 08.05.2019 08.05.2019
1 Michael Ulla 10.05.1998 10.05.1998
1 Odd Fredrik H. Sønderland 01.05.2019 01.05.2019
1 Oddgeir Fjørtoft 04.05.1989 04.05.1989
1 Roar Fjørtoft 09.06.1996 09.06.1996
1 Rune Austbø 10.05.1998 10.05.1998
1 Rune Stensås 20.09.1970 20.09.1970
1 Sander Tharaldsen 27.02.2020 27.02.2020
1 Sivert Fjørtoft 06.06.1971 06.06.1971
1 Svein Endre Røsok 07.09.1996 07.09.1996
1 Torgeir Finnanger Garshol 02.10.2019 02.10.2019
1 Vegard Høistad 01.09.1996 01.09.1996
1 Vidar Flem 06.05.1992 06.05.1992
1335 Totalt


Sponsorar

Støtt våre sponsorar. Klikk på logo for å besøke nettsida deira.

Hovudsponsorar 

 Sponsorar